کد خبر: 2463

تاریخ خبر:

مشاور وزیر کشور در امور ایثارگران گفت: اگر دستگاه های اجرایی بر اساس قانون عمل کنند، فردی از فرزندان شهدا، آزادگان و جانبازان بدون استخدام نخواهد ماند.

به گزارش زاهدان‌نیوز به نقل از ایرنا، غلامرضا یاوند عباسی در حاشیه سفر به این استان افزود: قانونی که برای این قشر عزیز در نظر گرفته شده است اجرایی نشده و ما از این روند رضایت نداریم.

وی نظارت را عامل اجرای قانون دانست و گفت: باید نظارت ها بیشتر شود تا قانون مورد اجرا قرار گیرد.

مشاور وزیر کشور در امور ایثارگران با بیان اینکه استاندار سیستان و بلوچستان و همکاران وی در توجه به امور ایثارگران جدی هستند اظهار داشت: این استان در رابطه با ترویج فرهنگ شهید و شهادت از جایگاه خوبی برخوردار است.

وی ترویج فرهنگ شهید و شهادت، مناسب سازی اماکن عمومی و پیگیری استخدام فرزندان شهدا، آزادگان و جانبازان را از اولویت های کاری خود در سفر به این استان عنوان کرد و گفت: رویکرد وزارت کشور فعال کردن ظرفیت دستگاه های اجرایی برای خدمات رسانی موثر در امور ایثارگران است.

عباسی خدمت در مناطق محروم را نوعی ایثار دانست و اظهار داشت: اگر فرهنگ ایثار متوقف شود، ظلم به کشور و انقلاب خواهد بود.

وی با تاکید بر مناسب سازی اماکن عمومی و اجرایی برای ایثارگران گفت: لازم است مسوولان یک روز زندگی با ویلچر را تجربه کنند تا قدر این عزیزان را بدانند.

حضور در گردهمایی مشاوران دستگاه های اجرایی سیستان و بلوچستان در امور ایثارگران، شرکت در کمیته مناسب سازی امکان عمومی و نشست ترویج فرهنگ شهید و شهادت از جمله برنامه های اجرایی در سفر مشاور وزیر کشور در امور ایثارگران به این استان است.

ارسال نظر

اخبار استان
آرشیو
اخبار کشور
آرشیو