کد خبر: 2467

تاریخ خبر:

امام جمعه زابل گفت: تیم مذاکره کننده ایران باید با هوشیاری تمام نسبت به امضای تفاهم نامه اقدام کند چون استکبار همیشه نشان داده که قابل اعتماد نیست.

به گزارش زاهدان‌نیوز به نقل از ایسنا، حجت الاسلام کیخا  بابیان اینکه ملت ایران از تیم مذاکره کننده کشور در1+5 خواستار توجه ویژه به فرمایشات مقام معظم رهبری است افزود: این تیم باید همچنین از منافع و ارزشهای ملی ما نیز دفاع کند.

وی ادامه داد: باید این تیم با منتقدین نشستهای متعدد برگزار کنند و از نقدهای متنوع استقبال نمایند و درضمن باید آستانه صبر و تحملشان را بالاببرند، چون نقد سازنده نشان از همدلی و همزبانی بین دولت و ملت است.

وی اضافه کرد: مردم ما نیز باید انتظارات و توقعاتشان را براساس واقعیات تنظیم کنند و به بازه زمانی توجه لازم داشته باشند و پس از بررسی صحیح، نظر بدهند.

امام جمعه زابل با اشاره به مقاومت و ایستادگی مردم ایران و پیروی از فرامین مقام معظم رهبری گفت: همین مقاومت و پایمردی است که باعث شده تا دشمن پای میز مذاکره حاضر شود واین خود دستاوردی بزرگ به شمار می آید.

حجت الاسلام کیخا افزود: 36 سال مقاومت و ایستادگی بود که موجب گردید ایران هسته ای پذیرفته شود.

وی با اشاره به تحولات یمن، تجاوزات، حملات وبمباران های هوایی این کشور توسط رژیم آل سعود، گفت: عربستان سعودی باحمایت از داعش در سوریه و عراق و همچنین کشتار مردم بی دفاع بوسیله حملات هوایی به کشور یمن، چهره ای منفور از خود به جای گذاشته است.

وی اضافه کرد: مطمئناً عربستان طعم شکست را خواهد چشید و بینی اش به خاک ذلت کشیده خواهد شد.

ارسال نظر

اخبار استان
آرشیو
اخبار کشور
آرشیو