کد خبر: 2752

تاریخ خبر:

فرمانده هنگ مرزی جکیگور واقع در جنوب سیستان و بلوچستان گفت: 341 کیلو و 900 گرم حشیش از قاچاقچیان در مرز جکیگور شهرستان سرباز کشف شد.

به گزارش زاهدان‌نیوز به نقل از ایرنا، به گزارش روز پنجشنبه مرکز اطلاع رسانی فرماندهی مرزبانی استان سیستان و بلوچستان؛ سرهنگ جواد رفیعی افزود: مرزداران هنگ مرزی جکیگور روز چهارشنبه موفق شدند با اقدامات گسترده اطلاعاتی و بهره گیری از منابع خبری، از قصد قاچاقچیان مبنی بر انتقال محموله بزرگ مواد مخدر بوسیله خودرو به داخل کشور مطلع و مانع ورود آنان شوند.

وی افزود: در این عملیات 341 کیلو و 900 گرم مواد مخدر از نوع حشیش که در گالن های 60 لیتری سوخت در خودروی به جای مانده از قاچاقچیان جاسازی شده بود کشف و یک نفر از قاچاقچیان نیز به هلاکت رسید.

وی بیان کرد: ماموران با اتخاذ مواضع مناسب در مسیرهای احتمالی و استفاده از تجهیزات الکترونیکی و اپتیکی، سوداگران مرگ را در ارتفاعات مشاهده و پس از بی توجهی قاچاقچیان به فرمان صادره به سمت آنان تیراندازی کردند.

فرمانده هنگ مرزی جکیگور ادامه داد: قاچاقچیان که توان مقابله با اقدام به موقع و موثر مرزداران را نداشتند به محض رویا رویی با آتش پرحجم مامورین، با برجای گذاشتن محموله مواد مخدر و با استفاده از موقعیت مرزی به عمق خاک پاکستان متواری شدند که در این عملیات سرنشین خودرو قاچاقچیان به هلاکت رسید.

سرهنگ رفیعی با تاکید بر اینکه مرزهای این منطقه برای اشرار و قاچاقچیان ناامن است، گفت: مرزداران غیور ایران اسلامی بر اساس قانون و وظایف محوله با قاطعیت با هرگونه شرارت و ناامنی و قاچاق موادمخدر برخورد می کنند.

ارسال نظر

اخبار استان
آرشیو
اخبار کشور
آرشیو