کد خبر: 2754

تاریخ خبر:

نماینده ولی فقیه در سیستان و بلوچستان گفت: حرکات اشرار در مرز با تفکر استکباری است و ما این حرکات را از سوی مقامات و دولتمران پاکستان نمی‎دانیم.

به گزارش زاهدان‌نیوز به نقل از فارس، آیت‌الله عباسعلی سلیمانی شامگاه چهارشنبه در دیدار با هیئت مرزی و امنیتی پاکستان در زاهدان اظهار کرد: میزبانی شما از هیئت ایرانی چه گروه استان و چه آقای ظریف که با حضور نمایندگان دولت در استان به کشور دوست سفر کرده بودند بسیار عالی بود و باعث افزایش عطوفت و محبت در بین دو کشور شد.

نماینده ولی فقیه در سیستان و بلوچستان افزود: این روابط دو طرفانه و محبت‌آمیز دو کشور باعث دلبستگی و هم‌بستگی شده است، ایران و پاکستانی و روابط و همسایگی آن جدا‌نشدنی هستند و از لحاظ‌های مختلف مانند فرهنگ و شیوه و سیره زندگی مشترک و همسایگی و برخورداری طوایف و قبایل عزیز بلوچ در دو کشور عوامل پیوند ناگسستنی دو کشور هستند.

این مسئول ادامه داد: در برخی کشورهای منطقه حرکات قلدرمآبانه بر علیه کشورهای مسلمان انجام می‌شود و از اینکه کشور پاکستان در این زمینه وارد نشد و سیاست مناسب اتخاذ کرد بسیار از شما و دولتمردان پاکستان متشکریم.

وی گفت: ما می‌توانیم مراودات برق و آب و فنی به پاکستان بدهیم، همانطور که آب‌های سطحی و زیر‌زمینی به سمت پاکستان سوق دارد.

سلیمانی افزود: حرکات اشرار در مرز با تفکر استکباری است و ما این حرکات را ازسوی مقامات و دولت‌مردان پاکستان نمی‎دانیم.

امام جمعه زاهدان بیان کرد: باید نشست‌ها و تعاملات خود را برای مقابله با اهداف تروریستی و استکباری افزایش دهیم.

ارسال نظر

اخبار استان
آرشیو
اخبار کشور
آرشیو