کد خبر: 3191

تاریخ خبر:

نماینده ولی فقیه در سیستان و بلوچستان گفت: سوم خرداد به همه نشان داد حاکمیت اسلامی به راحتی تابو پوشالی نظام سلطه را از بین خواهد برد.

به گزارش زاهدان‌نیوز به نقل از مهر، آیت الله عباسعلی سلیمانی امروز در جمع نیروهای نظامی و انتظامی اظهار داشت: مردم ایران همواره ایمان، اعتقاد و ملی گرایی خود را رخ جهانیان کشیده اند که حماسه آزاد سازی خرمشهر نمونه ای از آن است.

وی افزود: عملیات آزاد سازی خرمشهر تداعی کننده جنگ احزاب و همدلی کامل برای پیش برد یک هدف بود، کشور ما در این جبهه به خوبی با رهنمود امام راحل(ره) و ولایت مداری مردم توانست به پیروزی برسد.

نماینده مردم سیستان و بلوچستان در مجلس خبرگان رهبری بیان کرد: عملیات آزادسازی خرمشهر از مهمترین عملیات های دوران دفاع مقدس بود که باعث ایجاد تزلزل در دشمن شد و این تزلزل نیز همچنان ادامه دارد.

وی افزود: اگر امروز می بینیم که کشور ما با استقلال و عزت کامل در دنیا مطرح است به واسطه همین عملیات های بازدارنده و رشادت هایی بود که شهدا در دوران دفاع مقدس از خود به یادگار گذاشتند، فتح خرمشهر راهبرد اساسی شکست دشمن است که همچنان نیز کاربرد دارد.

نماینده ولی فقیه در امور اهل سنت سیستان و بلوچستان و کرمان بیان کرد: سلحشوران و دلاور مردان ایران اسلامی در آن رزوها با عزت و غرور در مقابل دشمنان ملت و کشور ایران ایستادند و امروز نیز اقتدار و آمادگی خود را حفظ و ارتقا بخشیده و در مقابل تهدیدهای آنان هیچ ترس و واهمه ای به خود راه نمی دهند.

وی افزود: باید مسئولان به بهترین شکل با الگو سازی از قهرمانان دوران دفاع مقدس، زمینه آمادگی جوانان در برابر توطئه های سخت و نرم دشمنان را همواره افزایش دهند چرا که نیاز کشور بر هوشیاری و آگاهی است.

ارسال نظر

اخبار استان
آرشیو
اخبار کشور
آرشیو