کد خبر: 3428

تاریخ خبر:

خوش خدمتی ضد انقلابیون خارج نشین در این ایام به بهانه حقوق بشر با اهدافی سیاسی و تکرار ادعاهای بی پایه شدت یافته است.

به گزارش زاهدان‌نیوز به نقل از عصرهامون، ناصر بلیده ای از ضد انقلابیون خارج نشین که سال‌ها در خدمت ایادی استکبار و ضد انقلاب بسر برده و در سایه خوش خدمتی برای اربابان خود گذران زندگی می کند، این روزها با تشدید خوش خدمتی تمام تلاش می کند خود را به عنوان یک اپوزیسیون بلوچ تاثیرگذار معرفی کند.

این ضد انقلاب خارج نشین پنج شنبه چهاردم خرداد در کنفرانسی با عنوان بحران خاورمیانه که در پارلمان اروپا و در شهر بروکسل برگزار شد با تکرار ادعای های بدون سند و مدرک و نخ نما، جمهوری اسلامی را به نقض حقوق بشر متهم کرد.

عضو حزب کذایی و چند نفره مردم بلوچستان که این روزها پایه ثابت تمام نشست های ضد انقلاب است در حاشیه این نشست از شرایط حقوق بشر در سیستان و بلوچستان انتقاد کرد.

اپوزیسیون خارج نشین بلوچ که از وحدت حاکم در جامعه شیعه و سنی ایران هراسان هستند و ادامه حیات خود را در مسائل قومیتی و قوم گرای می بینند در سالیان اخیر با دستور ویژه آمریکا و برخی از کشورهای حوزه خلیج فارس با محوریت عربستان فعالیت های زیادی در جهت برهم زدن اتحاد شیعه و سنی در شهرهای مختلف کشور به خصوص استان سیستان و بلوچستان آغاز کرده اند.

سرویس های اطلاعتی آمریکا و برخی کشورهای عربی در سالیان پس از پیروزی انقلاب اسلامی تمامی ابزارهای خود در حوزه جنگ نرم مانند راه اندازی سایت ها، تلویزیون ها فارسی و هم در حوزه جنگ سخت مانند تقویت و تسلیح گروهک های تروریستی و انجام عملیات تروریستی در منطقه که تعداد آنها کم هم نبوده است به کار گرفته اند تا به طرق مختلف میان مردم شیعه و سنی استان مرزبندی ایجاد کنند و از فضای ایجاد شده به نفع خود استفاده کنند.

اما رویکرد مسئولین کشور و استانی و در راس آنها مقام معظم رهبری در خصوص وحدت شیعه و سنی نقشه بیگانگان را نقش بر آب کرده است.

گفتنی است ناصر بلیده ای به دلیل اظهارات ناسیونالیستی و تجزیه طلبانه اش همواره مورد انتقاد سایر اعضای کنگره جعلی و خودساخته ملیتهای ایران قرار می گیرد.

افرادی مانند ناصر بلیده ای که پایگاه و جایگاهی در بین مردم ندارند و به واسطه اقداماتشان هر روز تنفر ملت از آنها بیشتر می‌شود، برای استمرار حیات ننگین خود مجبور هستند به دامان استکبار پناه ببرند.

ارسال نظر

اخبار استان
آرشیو
اخبار کشور
آرشیو