کد خبر: 364

تاریخ خبر:

استاندار سیستان و بلوچستان:

استاندار سیستان و بلوچستان گفت: باید نگاه عادلانه را برای مردم تبیین کنیم و بدانیم که اگر اجرای عدالت سرلوحه کار باشد دیگر از قانون گریزی و رانت و فساد اقتصادی حرفی به میان نمی‌آید.

به گزارش «زاهدان نیوز» به نقل ازفارس، علی اوسط هاشمی صبح امروز در همایش گرامیداشت هفته قوه قضائیه و شهدای هفتم تیر در سالن اجتماعات نهاد رهبری در امور اهل سنت زاهدان اظهار داشت: نباید به سادگی از کنار حوادثی مانند هفتم تیر گذشت، کسانی که به شهادت می‌رسند در جایگاه خداوند جایگاه و مرتبه دارند.

استاندار سیستان و بلوچستان افزود: شهدا به زیبایی بذری را در افکارمان کاشته‌اند که امروز محصول آن قابل برداشت است  و برای نیروهای که دلشان برای خون شهید می‌تپد، رویش این بذر پایانی ندارد.

عدالت سرمایه‌ای ارزشمند از سوی پیامبر (ص) است که همه برای برقراری آن در جامعه باید تلاش کنیم.

این مسئول ادامه داد: دشمن برای اختفای نقش انقلاب اسلامی ایران تلاش می‌کند که به حرمت خون شهیدان، با بصیرت مردم و مسئولان تاکنون راه به جایی نبرده است.

وی بیان کرد: ما مردم این استان افتخار می‌کنیم که بزرگانی از این استان در روزهای آغازین انقلاب نقش آفرینی کرده‌اند.

هاشمی افزود: با توجه به سخنان مقام معظم رهبری در خصوص شهید بهشتی از عمق نگاه پی می‌بریم که چقدر اندیشه و فکر والایی داشته‌اند.

استاندار سیستان و بلوچستان گفت: امروز قدرت داشتن نباید موجب فخر و غرور شود، بلکه باید بدانیم که سوار بر قدرت بودن، در کنار عاقبت بخیری ارزشمند است.

این مسئول اضافه کرد: باید نگاه عادلانه را برای مردم تبیین کنیم و بدانیم که اگر اجرای عدالت سرلوحه کار باشد دیگر نباید از قانون گریزی و رانت و فساد اقتصادی حرف زد.

وی ادامه داد: امروز در جامعه ما نگاه قرآنی و رحمت و رافت حاکم است و باید عزم ملی را با روحیه جهادی برای رسیدن به پیشرفت سرلوحه کار قرار دهیم.

ارسال نظر

اخبار استان
آرشیو
اخبار کشور
آرشیو