کد خبر: 3692

تاریخ خبر:

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی سیستان و بلوچستان گفت: فتنه های تکفیری های که بر علیه اسلام بر پا خواسته اند در روز جهانی قدس امسال با وحدت و همدلی مسلمانان پاسخ داده خواهد شد.

به گزارش زاهدان‌نیوز به نقل از مهر، حجت الاسلام عباس دانشی ظهر شنبه در ستاد گرامیداشت راهپیمائی روز جهانی قدس اظهار داشت:  این روز بزرگ، روز حضور ملت ها علیه رژیم تروریستی اسرائیل اشغالگر و حامی گروه های تکفیری چون داعش است و باید به بهترین شکل این روز را پاسداشت.

وی افزود: آنچه که روز قدس را با اهمیت می سازد حضور یکپارچه مسلمانان برای دفع فتنه ها علیه اسلام ناب است، در این روز باید مسلمانان و سران کشورهای اسلامی با همدلی و همزبانی در صحنه بیایند.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان بیان کرد:  نگاه ویژه انقلاب اسلامی به جهان اسلام موجب شد که مسلمانان جهان اسلام متوجه شوند حمایت نظام جمهوری اسلامی از ملت فلسطین مظلوم بسیار جدی است و این را بارها و بارها دیده ایم.

وی وحدت و همدلی مسلمانان جهان، در صدر قرار گرفتن موضوع فلسطین و تبدیل آن به کانون تحولات جهانی را از دیگر دستاوردهای اعلام روز قدس توسط امام (ره) عنوان کرد که در تاریخ ماندگار شد.

دانشی با اشاره به راهپیمائی روز قدس امسال اظهار داشت: مطابق برنامه ریزی های صورت گرفته، این روز در ۲۳ رمضان گرامی داشته می شود.

وی افزود: راهپیمایی روز جهانی قدس در ۵۰ نقطه استان اعم از شهرستان ها، مراکز بخش ها و برخی دهستان های بزرگ برگزار می شود.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی سیستان و بلوچستان گفت: در این راهپیمایی ها علاوه بر اعلام خشم و انزجار مردم استان از رژیم صهیونستی، سخنرانان محوری به تبیین اهمیت این روز می پردازند.

دانشی افزود: قرائت قطعنامه سراسری بعد از پایان راهپیمایی از دیگر برنامه های پیش بینی شده این روز است.

ارسال نظر

اخبار استان
آرشیو
اخبار کشور
آرشیو