کد خبر: 3757

تاریخ خبر:

علی اوسط هاشمی استاندار سیستان و بلوچستان نسبت به انتخاب خود به عنوان بدقولترین مدیر دولتی سال واکنش نشان داد.

به گزارش زاهدان‌نیوز به نقل از عصرهامون، چندی پیش خبرگزاری صدا و سیما در خبری اوسط هاشمی را پیشتاز بد قول ترین مدیر دولتی سال معرفی کرد و نوشت: استاندار سیستان و بلوچستان با تکرار بدقولی‌های خود در فروردین، اردیبشهت و خرداد، عنوان بدقول‌ترین مسئول سال را تا به این لحظه به خودش اختصاص داده است.

این خبرگزاری در ادامه می نویسد: قصه هم سر افتتاح یک کارخانه در سفیدابه که از زمستان سال گذشته آقای اوسط هاشمی هر بار قول افتتاحش را در ماه بعد می‌دهد. فروردین، اردیبهشت، خرداد؟ سؤال ما دیگر این نیست که چرا وعده‌های آقای اوسط هاشمی محقق نمی‌شود، سؤال این است که چرا اساسا وعده می‌دهد؟ چرا وعده‌ها اینقدر ارزان شده است؟ مثل وعده واگذاری بخش‌های دولتی به بخش خصوصی؟

اما این اتفاق چندان به مذاق استاندار سیستان و بلوچستان خوش نیامد و وی با انتشار مطلبی در کنار مطالب پر شمار خود در فیس بوک به این انتخاب واکنش نشان داد.

اوسط هاشمی در فیس بوک خود و در واکنش به انتخابش به عنوان بد قول ترین مسئول سال نوشت: اغاز بکار ازمایشی اولین کارخانه انتیموان ایران در سفیدابه سیستان و بلوچستان که بیش از یکماه از شروع بکار ان می گذرد

این بهترین پاسخ به گواه مردمان نیک اندیش ان حوزه می باشد بر جو سازی گزارشگر رسانه ملی.

 

استاندار سیستان و بلوچستان که همیشه در صحبت های خود از انتقاد استقبال می کند و در جایی گفته بود: اگر کسی از عملکرد ما انتقاد کرد نباید برافروخته شد و مقاومت کرد، اما واکنش وی نسبت به این انتخاب خبرگزاری صدا و سیما نشان داد او بر خلاف صحبت هایش چندان هم انتقاد پذیر نیست.

ارسال نظر

اخبار استان
آرشیو
اخبار کشور
آرشیو