کد خبر: 3816

تاریخ خبر:

نماینده مردم سراوان، سیب سوران و مهرستان در مجلس شورای اسلامی گفت: حضور میلیونی مسلمانان در راهپیمایی روز جهانی قدس پایه گذار نابودی رژیم اشغالگر قدس و ویران کننده پایه های سست این رژیم پوشالی صهیونیستی است.

به گزارش زاهدان‌نیوز، هدایت اله میرمرادزهی روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: با توجه به اهمیت راهبردی روز جهانی قدس برای جهان اسلام چنانچه مسلمانان نسبت به اقدامات و جنایات رژیم غاصب و اشغالگر قدس اقدام و حرکتی از خود نشان ندهند به منزله رضایت از جنایات این رژیم صهیونیستی تلقی خواهد شد.

وی ادامه داد: چنانچه مسلمانان در راهپیمایی روز جهانی قدس با همان چهره سیاسی خود حضوری فعال داشته باشند به جهانیان ثابت می شود که رژیم صهیونیستی دیگر جایگاهی در منطقه ندارد در نتیجه با اتحاد بیشتر مسلمانان و افزایش شدت اعتراضات جهانی علیه این رژیم زمینه نابودی آن فراهم می شود.

وی گفت: این رژیم غاصب در خاورمیانه تنها برای رسیدن به اهداف شوم استکبار و صهیونیست جاری و ساری است که متاسفانه برای رسیدن به این اهداف از هیچ گونه جنایتی دریغ نمی کند و نکرده است.

نماینده مردم حوزه سراوان در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: با توجه به تاکید قرآن کریم بر مسلمانان مبارزه با این رژیم غاصب واجب است زیرا آنان کسانی هستند که از ابتدای اسلام با مسلمانان دشمنی داشتند و تا آخر نیز این عداوت ادامه خواهد داشت.

وی تصریح کرد: با توجه به تاکید قرآن کریم مبنی بر اینکه' هیهات من الذله' مسلمانان نباید زیر بار ظلم جنایتکاران بروند، باید این خودخواهی و خود کامگی رژیم جنایتکار صهیونیستی را در منطقه ریشه کن کنند و انسان های در بند ظلم آن را آزاد سازند.

وی تاکید کرد: همه افکار جهانی باید از جنایات این رژیم اشغالگر آگاه شوند زیرا دراین صورت با محکوم شدن این رژیم از نظر حقوق بشری منافع آن به مخاطره خواهد افتاد.

نماینده مردم سراوان، سیب سوران و مهرستان در مجلس شورای اسلامی گفت: ایران اسلامی در حمایت از مردم مظلوم فلسطین و همه مسلمانان پیشگام بوده زیرا در این نظام مقدس مذهب مطرح نیست بلکه مسلمان بودن و حقوق بشر ملاک است.

میرمرادزهی ادامه داد: مردم جهان همواره شاهد بوده اند که ایران اسلامی از هر کشوری که دچار ظلم و یا مشکلی شده است به عنوان وظیفه انسانی و الهی حمایت و کمک کرده و ملت ایران همواره با اعتراضات خود علیه جنایتکاران به وظیفه اسلامی و انسانی خود به نحو احسن عمل کرده و الگویی برای تمامی ملت های آزاده و مظلوم شده است.

وی تاکید کرد: ملت مسلمان فلسطین همواره از جمهوری اسلامی ایران قدردانی کرده زیرا می داند ایران به عنوان یک کشور دوست و اسلام خواه همیشه در کنار آنان قرار داشته و دارد.

وی خاطر نشان کرد: با توجه به اقدامات جنایتکارانه رژیم غاصب صهیونیستی علیه مردم مظلوم فلسطین و از سوی دیگر حرکتی که ایادی شرق و غرب علیه مسلمانان و بیت المقدس داشتند وظیفه تک تک مسلمانان است که اعتراض خود را از این گونه اقدامات ضد انسانی به صورت راهپیمایی منسجم و متحد در روز قدس اعلام کنند.

میرمرادزهی از عموم مردم مومن و خداجوی سیستان و بلوچستان به ویژه حوزه انتخابیه سراوان دعوت کرد همچون گذشته با حضور گسترده و با شکوه خود در راهپیمایی روز جهانی قدس یک بار دیگر حمایت قاطع شان را از ملت مظلوم فلسطین و انزجارشان را از رژیم جنایتکار صهیونیستی اعلام کنند.

ارسال نظر

اخبار استان
آرشیو
اخبار کشور
آرشیو