کد خبر: 3822

تاریخ خبر:

رییس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی سیستان و بلوچستان گفت: راهپیمایی روز قدس فردا در 50 نقطه استان اعم از شهرستان ها، مراکز بخش ها و برخی دهستان های بزرگ برگزار می شود.

به گزارش زاهدان‌نیوز، حجت الاسلام عباس دانشی روز پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: امسال با توجه به احتمال حلول ماه شوال در روز جمعه 26 تیر مصادف با 30 رمضان راهپیمایی روز قدس فردا 19 تیر برابر با 23 رمضان انجام می شود.

وی اظهار داشت: راهپیمایی روز قدس با حضور اقشار مختلف مردم ولایتمدار در زاهدان مرکز استان ساعت 10 و 30 دقیقه صبح از میدان آزادی تا مصلی قدس برگزار خواهد شد.

رییس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی سیستان و بلوچستان گفت: در این راهپیمایی ها علاوه بر اعلام خشم و انزجار مردم استان از رژیم صهیونیستی، قطعنامه سراسری نیز قرائت می شود.

دانشی بیان کرد: روز قدس یادگار جاودان حضرت امام خمینی(ره) و نماد مبارزه ملت مسلمان ایران علیه صهیونیسم بین المللی است و اگر امروز در جغرافیای جهان نام فلسطین و هویت این ملت هنوز مشاهده می شود به برکت اعلام روز جهانی قدس از سوی بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی در سال 1358 است.

وی خاطر نشان کرد: در آن برهه از زمان تحلیل استکبار جهانی این بود که موضوع فلسطین در حال پایان یافتن است و آنها می توانند یک حکومت دست نشانده برای همیشه در سرزمین های اشغالی مستقر کنند اما با معرفی این روز رستاخیز از سوی امام راحل(ره) انقلاب و خیزش عظیم جهان اسلام علیه رژیم غاصب صهیونیستی شکل گرفت.

وی با دعوت از همه آحاد جامعه برای شرکت در روز جهانی قدس گفت: حضور یکپارچه آحاد مردم ولایتمدار در این راهپیمایی، مشتی محکم بر دهان استکبار جهانی به ویژه آمریکا است.

ارسال نظر

اخبار استان
آرشیو
اخبار کشور
آرشیو