کد خبر: 4033

تاریخ خبر:

فرماندار شهرستان زاهدان مرکز استان سیستان و بلوچستان گفت: دو هزار و 500 نفر به عنوان عوامل اجرایی در برگزاری انتخابات امسال در حوزه انتخابیه زاهدان مشارکت دارند.

به گزارش زاهدان‌نیوز به نقل از ایرنا، مجتبی خانجانی اظهار داشت: حضور خبرگزاری جمهوری اسلامی به عنوان رسانه مورد اعتماد مردم برای اطلاع رسانی هر چه بهتر و شفاف تر از آخرین برنامه های انتخابات در کنار ستاد اجرایی این شهرستان لازم و ضروری است.

وی بیان کرد: ایرنا به عنوان بازوی قوی و مطمئن برای فرمانداری و سایر دستگاههای اجرایی و پل ارتباطی بسیار خوب میان مردم و مسئولان باید در کنار اعضای ستاد انتخابات شهرستان حضور داشته و مردم را لحظه به لحظه در جریان اخبار و گزارشهای مربوطه قرار دهد.

فرماندار زاهدان تصریح کرد: برای برگزاری هر چه بهتر انتخابات مجلس شورای اسلامی و خبرگان رهبری در حوزه انتخابیه زاهدان تمهیدات لازم اتخاذ شده است.

وی افزود: بر اساس برنامه ریزی انجام شده قرار است در جمع معتمدان هیات اجرایی از قشرهای مختلف مردم از جمله نخبگان، معتمدان طوایف، خبرنگاران و غیره استفاده شود و برای بهره گیری از این ظرفیت ها تاکنون دو نشست در فرمانداری برگزار شده است.

خانجانی با اشاره به برنامه های آینده برای پیشرفت و ارتقا جایگاه شهرستان زاهدان و بهبود رفاه عمومی اظهار داشت: برنامه ریزی های لازم برای حل مشکلات شهر زاهدان در قالب 10 موضوع به صورت کلان در دستور کار قرار گرفته است.

وی افزود: متاسفانه برخی انتظارات از فرمانداری به حدی است که بیشتر وقت مسئولان و برنامه ریزان فرمانداری صرف کارهای کوچک و حتی انجام وظایف سایر ادارات می شود و آنان را از برنامه ریزی های کلان واداشته است به همین سبب ضروری است رسانه های ارتباط جمعی به ویژه ایرنا شرح وظایف هر یک از دستگاهها را تشریح کنند.

فرماندار زاهدان بیان کرد: برای رسیدن به اهداف بلند نیازمند همکاری رسانه های ارتباط جمعی، مسئولان دستگاههای مختلف و آحاد مردم هستیم و انتظار داریم خبرگزاری جمهوری اسلامی مرکز استان برای تحقق این اهداف در کنار ما باشد.

رئیس خبرگزاری جمهوری اسلامی مرکز سیستان و بلوچستان نیز در این دیدار گفت: مهمترین هدف ایرنا اطلاع رسانی شفاف، صریح و سریع و تشویق مردم به مشارکت حداکثری در انتخابات است و خبرگزاری جمهوری اسلامی مرکز سیستان و بلوچستان در این زمینه آماده همکاری همه جانبه با ستاد انتخابات در شهرستانهای مختلف استان است.

حیدر سرایانی افزود: ایرنا همواره حضوری فعال و چشمگیر در صحنه انتخابات داشته است و از هم اکنون نیز با تشکیل ستاد خبری در مرکز استان فعالیت اطلاع رسانی خود را گسترش داده است.

مجتبی خانجانی اواسط مهرماه گذشته به عنوان فرماندار جدید زاهدان منصوب و معرفی شد.

فرماندار جدید زاهدان در مراسم معارفه خود گفته بود: با 21 سال سابقه خدمت در بخش های مختلف از جمله وزارت کشور و شهرداری تهران امیدوارم بتوانم با همکاری همه بخش ها به اهداف عالیه نظام اسلامی و دولت تدبیر و امید در این شهرستان دست یابیم.

خانجانی متولد 1354 دارای مدرک کارشناسی ارشد آموزش محیط زیست و دانشجوی دوره دکترا سوابق کاری مختلفی در استان های تهران، کرمانشاه، کردستان و سیستان و بلوچستان را در کارنامه خود دارد.

معاون خدمات شهری، رئیس اداره کل حراست و رئیس کارگروه تخصصی حوادث و بلایای طبیعی محیط زیست شهری شهرداری منطقه سه تهران، معاون خدمات شهری، قائم مقام ستاد پیشگیری و مدیریت بحران و نماینده تام الاختیار شهردار در امور محیط زیست شهرداری منطقه دو تهران، معاون هماهنگی و ارزیابی امور مناطق، رئیس دبیرخانه تخصصی جشنواره مشکات و عضو کمیسیون آموزش سازمان مدیریت پسماند، رئیس حوزه معاون استاندار و فرماندار تهران، مشاور معاون استاندار و فرماندار تهران، رئیس شورای تامین شهر تهران، دهدار دهستان سولقان، سرپرست اداره سیاسی و انتظامی فرمانداری تهران و مشاور امور ایثارگران و فرمانداری تهران، سرپرست اداره حراست فرمانداری شمیرانات، مسئول کمیته ایمنی انتخابات هشتمین دوره مجلس شورای اسلامی و دبیر ستاد انتخابات هفتمین دوره مجلس شورای اسلامی استانداری تهران، کارشناس مسئول امور سیاسی استانداری کرمانشاه، نماینده تام الاختیار استانداری کرمانشاه در کمیسیون نظارت بر اصناف و نماینده تام الاختیار استانداری در بررسی صلاحیت متقاضیان شرکت در انتخابات صنفی کرمانشاه و کارشناس مسئول امور سیاسی استانداری کردستان، کارشناس مسئول امور انتظامی استانداری کردستان و مشاور و مدیر کل حراست استانداری سیستان و بلوچستان بخشی از مسئولیت های گذشته فرماندار جدید زاهدان است.

ارسال نظر

اخبار استان
آرشیو
اخبار کشور
آرشیو