کد خبر: 4036

تاریخ خبر:

فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان گفت: قاتل معلم در سراوانی دستگیر شد و در مواجهه با ادله تخصصی پلیس به قتل این معلم با استفاده از یک قبضه سلاح غیرمجاز به دلیل اختلافات قبلی اعتراف کرد.

به گزارش زاهدان‌نیوز، سردار حسین رحیمی امروز در گفت‌وگو با فارس در زاهدان اظهار کرد: فردی که با استفاده از سلاح گرم معلمی را در سراوان به قتل رسانده بود با اشراف کامل اطلاعاتی پلیس بامداد امروز دستگیر شد.

وی ادامه داد: پس از وقوع جرم و با توجه به حساسیت موضوع تیم‌های تخصصی و عملیاتی در این زمینه تشکیل شد و موضوع از ابعاد مختلف مورد بررسی دقیق کارآگاهان پلیس قرار گرفت.

سردار رحیمی بیان کرد: کارآگاهان پلیس پس از انجام اقدامات تخصصی و پایش اطلاعاتی سرنخی از دخالت یک متهم سابقه‌دار به دست آورده و پس از شناسایی این متهم محل اختفای وی را در یکی از روستاهای سراوان شناسایی کردند.

وی افزود: بامداد امروز با اعزام نیروهای تخصصی و عملیاتی، متهم در مخفیگاهش دستگیر شد؛ متهم که ابتدا منکر اتهامات وارده بود در تحقیقات تخصصی پلیس لب به اعتراف گشود.

فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان گفت: متهم در مواجهه با ادله تخصصی پلیس به قتل این معلم با استفاده از یک قبضه سلاح غیرمجاز به دلیل اختلافات قبلی اعتراف کرد.

به گزارش فارس این معلم بر اثر اصابت گلوله توسط فردی ناشناس در تاریخ 5 بهمن ماه سال گذشته رو به روی یکی از مدارس شهرستان سراوان به قتل رسیده بود.

ارسال نظر

اخبار استان
آرشیو
اخبار کشور
آرشیو