کد خبر: 4068

تاریخ خبر:

پیکر پاک و مطهر شهید مدافع حرم حضرت زینب (س) سید محسن سجادی بر دستان مردم ولایتمدار شهرستان ایرانشهر از محل مسجد جامع تا گلزار شهدای شهر بزمان تشییع شد.

به گزارش زاهدان‌نیوز به نقل از ایرنا، در این مراسم باشکوه علمای شیعه و سنی، معتمدان، ریش سفیدان، فرماندار و شماری از مسئولان، خانواده معظم شهدا و بسیجیان حضور داشتند.

تشییع کنندگان با شعار مرگ بر آمریکا، مرگ بر اسرائیل، مرگ بر آل سعود و مرگ بر وهابی آمادگی خود را برای مبارزه با گروههای تروریستی به ویژه داعش و حراست از حرم حضرت زینب (س) اعلام کردند.

امام جمعه بزمان در این مراسم، شهادت در کنار حرم حضرت زینب (س) را افتخاری بزرگ دانست و گفت: سید محسن سجادی در راه حراست و حفاظت از مرقد بی بی خود حضرت زینب (س) هزاران کیلومتر را پیمود و در کنار دیگر رزمندگان مقاومت شربت شهادت نوشید.

حجت الاسلام عیسی بزمانی افزود: داعش دست پرورده صهیونیست ها، استکبار جهانی و بعضی از کشورهای مرتجع منطقه است که با هدف اختلاف میان مسلمانان و اسلام هراسی به جان امت حضرت محمد (ص) افتاده اند.

پیکر مطهر هفت شهید شیعه و سنی مدافع حرم امروز/یکشنبه/ با حضور پرشور مردم سیستان و بلوچستان، مسئولان و خانواده شهدا و ایثارگران در شهرستان های نیکشهر، دلگان و بزمان تشییع و خاکسپاری شدند.

ارسال نظر

اخبار استان
آرشیو
اخبار کشور
آرشیو