کد خبر: 4072

تاریخ خبر:

امام جمعه اهل سنت زاهدان در خصوص جایگاه شهدای بسیجی استان در مبارزه با داعش گفت: شهدایی که در راه خداوند شهید شوند جایگاه آنها بزرگ است.

به گزارش زاهدان‌نیوز ،مولوی عبد‌الحمید اسماعیل‌زهی در حاشیه بیست و سومین همایش ائمه‌جمعه جنوب شرق کشور در پاسخ به اینکه «داعش امروز در عراق و سوریه شیعه و سنی را به خاک خون می کشد و جمعی از بسیجیان اهل سنت سیستان و بلوچستان داوطلبانه برای مقابله با جریان تکفیری به پا خاسته اند و تعدادی از آنها در این راه به شهادت رسیده اند این اقدام و جایگاه آنها را چگونه ارزیابی می کند به خبرنگار عصرهامون گفت: افراط گرایی برای جهان اسلام مضر است و در هر قشری این افراط گرایی باشد باید در مقابل آن ایستادگی شود.

امام جمعه اهل سنت در خصوص جایگاه شهدای بسیجی استان در مبارزه با داعش گفت: شهدایی که در راه خداوند شهید شوند جایگاه آنها بزرگ است.

مدیر درالعلوم مکی با بیان اینکه باید جهان اسلام از تکفیر و تندروی دوری کند اظهار داشت: باید بیدار باشیم که افراط گرایی و تکفیر در استان رخنه نکند.

وی با بیان اینکه مسلمانان باید متحد باشند تصریح کرد: اسلام امه واحده است، شیعه و سنی باید همدلی داشته باشند تا وحدت و همدلی بین مردم ایران باقی بماند.

ارسال نظر

اخبار استان
آرشیو
اخبار کشور
آرشیو