کد خبر: 855

تاریخ خبر:

فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان

فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان از دستگیری عامل شهادت مامور نیروی انتظامی در کنارک خبر داد.

به گزارش «زاهدان نیوز» به نقل از فارس، حسین رحیمی اظهار کرد: عامل شهادت مامور نیروی انتظامی در کنارک دستگیر شد.

وی افزود: بامداد روز جمعه یک فرد مسلح ناشناس به ایستگاه ایست بازرسی در سه‌راهی کهیر در کنارک حمله کرده و یک نفر از مأموران انتظامی را شهید و یک سرباز وظیفه را مجروح می‌کند و یک اسلحه مأموران انتظامی را با خود می‌برد.

این مسئول ادامه داد: با تلاش ماموران همان روز هویت وی مشخص و عملیات برای دستگیری این شرور سابقه‌دار آغاز شد که سرانجام ماموران انتظامی توانستند او را دستگیر کنند.

وی بیان کرد: در ادامه تحقیقات پلیس آگاهی و با هماهنگی مقام قضایی چندین اکیپ از بازرسی‌های تخصصی تشکیل و با به کارگیری منابع اطلاعاتی و رد‌زنی‌های پی درپی، محل‌هایی که احتمال می‌رفت قاتل به آنجا پناه برده و مخفی شده باشد، بررسی شد.

رحیمی ادامه داد: اقدامات فنی تخصصی پلیس ادامه داشت تا اینکه منزل پدر متهم شناسایی و در بازرسی از محل، سلاح و مهمات صحنه درگیری کشف شد اما اثری از قاتل نبود و اهالی آن خانه عنوان کردند او ساعت شش صبح همان روز به خانه آمده و ضمن درگیری با آنان بعد از نیم ساعت آن مکان را ترک کرده و هیچگونه اطلاعی از او ندارند.

فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان گفت: پس از حدود 35 ساعت تعقیب و گریز و مراقبت و تلاش‌های تخصصی و شبانه‌روزی ماموران انتظامی کنارک و یگان تک‌آوری عمار، مخفیگاه متهم در جنگل‌ها و تپه‌های روستای بلال‌آباد حدود 50 کیلومتری کنارک شناسایی و پس از ساعت‌ها پیاده‌روی مخفیگاه به طور کامل پاکسازی و شرور فراری که در داخل یک کپر مخفی شده بود، ساعت 17 روز گذشته در اقدامی غافلگیرانه دستگیر و در همان بازجویی‌های اولیه پلیس به جرم خود اعتراف کرد.

ارسال نظر

اخبار استان
آرشیو
اخبار کشور
آرشیو