کد خبر: 117

تاریخ خبر:

در شب شهادت امام علی‌النقی (علیه‌السلام) رخ داد

هیأت‌های مذهبی زاهدان در یک اقدام هماهنگ و با برنامه‌ریزی قبلی مراسم شب شهادت حضرت امام هادی (علیه‌السلام) را به طور هماهنگ در محل هیأت بیت‌العباس (علیه‌السلام) برگزار کردند.

به گزارش زاهدان نیوز، این مراسم جمعه‌شب با حضور جوانان و اقشار مختلف مردم زاهدان و فعالان چند هیئت محوری شهر زاهدان به نام‌های بیت‌العباس(علیه‌السلام)،بیت‌الرقیه(سلام‌الله علیها)،مكتب‌الحسين(علیه‌السلام)،بيت‌الزينب(سلام‌الله ‌علیها)، جنت‌الحسين(علیه‌السلام)، قاسم‌بن‌الحسن(علیه‌السلام)، انصار العباس(علیه‌السلام)، شیفتگان اهل بیت علیهم‌السلام، مسجد حضرت ولیعصر(عجل‌الله تعالی فرجه)، مسجد مولای متقیان(علیه‌السلام) و هیئت سربداران با شعار هماهنگ "فداییان امام سامرا(علیه‌السلام) هستیم" برگزار شد.

سخنرانی این مراسم هماهنگ و متحد توسط مدیر حوزه‌های علمیه استان، حجت‌الاسلام ایمانی‌‌خواه انجام شد و مداحان این مراسم عبارت بودند از برادران: حاج مهدی اربابی، حاج محمد اکبری، حاج علی‌رضا جهان‌زاده، حاج ابوذر احمدی، حاج محمدرضا فراهی.

برگزاری چنین مراسم‌هایی نوید گسترش و انسجام جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی در ابعاد مختلف در استان را می‌دهد.

شب شهادت امام هادی ۱شب شهادت امام هادی ۴شب شهادت امام هادی ۵

شب شهادت امام هادی ۷

شب شهادت امام هادی ۳

ارسال نظر

  • سلام مراسم زیبایی بود تا باشه از این اجتماع ها که باعث همدلی میشه از اقای اکبری و دوستانشون که زحمت کشیدن تشکر میکنیم حاج اقا سلمان اکبری واقعا نقش مهمی در جمع هییتی های این خطه دارند خدا حفظشون کنه

اخبار استان
آرشیو
اخبار کشور
آرشیو