کد خبر: 134

تاریخ خبر:

هیئات مذهبی حول نام امیرالمومنین (علیه‌السلام) اجتماع کردند

جمعی از هیئات مذهبی فعال شهر زاهدان در یک اقدام هماهنگ، در میدان امام علی (علیه‌السلام) زاهدان جایگاهی را برای نورافشانی و پذیرایی از محبان این امام همام (علیه‌السلام) برپا کرده‌اند. این مراسم در روزهای دوشنبه و سه‌شنبه برقرار خواهد بود.

ابوالفضل فراهی یکی از فعالان هیئتی شهر زاهدان در گفتگو با زاهدان نیوز ضمن اعلام این خبر اظهار داشت: به برکت نام امیرالمومنین(علیه‌السلام) وحدت رویه مثال‌زدنی ای میان مجموعه‌های مذهبی شهر زاهدان ایجاد شده و در این مراسم محوری یازده هیئت فعال شهر زاهدان مشارکت دارند که در نوع خود بی‌نظیر است.

وی افزود: این هیئات شامل هیئت بیت‌الرقیه(سلام‌الله علیها)، شیفتگان اهل بیت(علیهم‌السلام)، مکتب‌الحسین(علیه‌السلام)، بیت‌العباس(زوارالحسین)(علیه‌السلام)، انصار العباس(علیه‌السلام)،سربداران حسین(علیه‌السلام)، قاسم‌ابن‌الحسن(علیه‌السلام)، عاشقان ولایت(شهیدان جهانزاده)، مسجد بعثت، مسجد ولی‌عصر(عجل‌الله تعالی فرجه‌الشریف) و پایگاه شهید امیر کیخا در این مراسم همکاری داشتند.

این فعال هیئتی زمان برپایی این ایستگاه صلواتی گسترده را دوشنبه و سه‌شنبه اعلام نمود و افزود: مراسم پذیرایی از عموم مردم با شربت و شیرینی از ساعت 18 تا پاسی از شب برقرار است.

وی هم‌چنین اضافه کرد: برنامه پایانی این ایستگاه صلواتی نورافشانی آسمان شهر زاهدان است که بعدازظهر روزسه‌شنبه اجرا خواهد شد.


 

ارسال نظر

اخبار استان
آرشیو
اخبار کشور
آرشیو