کد خبر: 1501

تاریخ خبر:

تجمعی دیگر از فعالان جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی

دومین تجمع مدافعان حرم؛ لشکر علی ولی الله(ع) می‌آید در زاهدان با حضور اقشار مختلف مردم روز سه‌شنبه 18 آذرماه ساعت 19:30 در مکان خیابان مولوی، مولوی 12 حسینیه حضرت علی و حضرت فاطمه(علیهم‌السلام) برگزار می‌شود.

به گزارش زاهدان‌نیوز، یکی از اقداماتی که اخیرا به طور گسترده در سطح کشور در حال برگزاری است و تبدیل به یک تابلو برای هیئات انقلابی کشور شده، تجمعی است با نام "مدافعان حرم؛ لشکر علی ولی الله(ع) می‌آید" که دومین تجمع آن در سیستان و بلوچستان با محوریت هیئت رهروان ولایت و همت هیئات انقلابی شهر برگزار می‌شود.

در همین رابطه علی‌رضا هادیان‌فرد دبیر این برنامه و یکی از اعضای هیئت رهروان ولایت در گفتگو با زاهدان‌نیوز اظهار داشت: دومین تجمع مدافعان حرم؛ لشکر علی ولی الله(ع) می‌آید در زاهدان با حضور اقشار مختلف مردم روز سه‌شنبه 18 آذرماه ساعت 19:30 در مکان خیابان مولوی، مولوی 12 حسینیه حضرت علی و حضرت فاطمه(علیهم‌السلام) برگزار می‌شود.

وی خاطرنشان کرد: در این برنامه مانند تجمع پیشین، حجت‌الاسلام رضا ایمانی‌خواه مدیر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌های آزاد استان سخنرانی خواهد کرد. هم‌چنین از مداح برجسته کشوری حاج نریمان پناهی و حبیب عبدالهی دعوت به عمل آمده است.

علی‌رضا هادیان‌فرد افزود: در این برنامه تلاش شده تا با هماهنگی دقیق و رعایت اصول تشکیلاتی و تقسیم کار مناسب میان فعالان فرهنگی شهر، کار با بیشترین نظم اجرا گردد.

وی ضمن اعلام تشکر از فعالان جبهه فرهنگی انقلاب زاهدان که در موارد مختلف بالاخص تبلیغات به کمک این هیئت برای اجرای این برنامه آمده‌اند خاطرنشان کرد: نهادهایی از جمله کانون فرهنگی رهروان شهدا، اداره کل اوقاف، سازمان تبلیغات اسلامی، مؤسسه فرهنگی مذهبی بعثت و پایگاه مقاومت بسیج شهید سیدعلی حسینی ما را در این راستا حمایت کردند.

ارسال نظر

اخبار استان
آرشیو
اخبار کشور
آرشیو