کد خبر: 157

تاریخ خبر:

گروه جهادی در روستای دسک

روستای دسک واقع در ۱۵ کیلومتریرشهر بنت و در محدوده شهرستان نیکشهر جایی بود که پیر و جوانش در انتظار جوانان جهادی و فرهنگی این گروه بودند

حجت‌الاسلام محمدکاظم زحمتکش مسؤول گروه جهادی لبیک یا فاطمه الزهرا سلام‌الله علیها در گفتگو بازاهدان نیوزاظهار داشت: اعضای این گروه متشکل از پنج تن از برادران، ایام ولادت مولا امیرالمومنین علیه‌السلام را در دل بلوچستان گذراندند.

وی خاطرنشان کرد: روستای دسک واقع در ۱۵ کیلومتری شهر بنت و در محدوده شهرستان نیکشهر جایی بود که پیر و جوانش در انتظار جوانان جهادی و فرهنگی این گروه بودند.

این فعال فرهنگی با اشاره به این که در این مراسم عموم مردم اهل سنت و شیعه منطقه حضور داشتند افزود: برنامه محوری ما تقدیر از پدران نمونه روستا بود.

حجت‌الاسلام زحمتکش اضافه کرد: در حاشیه اینمراسم، جشن جذاب آسمان برای کودکان روستا اجرا شد و بچه‌ها با بادبادک‌های خود آسمان آبی روستا را پر کردند.

مسؤول گروه جهادیلبیک یا فاطمه الزهرا سلام‌الله علیهادیگر برنامه‌های گروه را در مدت حضور در روستای دسک، برپایی ایستگاه صلواتی، نورافشانی و پخش فیلم عنوان کرد.

گزارش تصویری این اقدام جهادی را در بخش چند رسانه ای زاهدان نیوزاینجاملاحظه بفرمایید.

لازم به ذکر است کهاین مجموعه به عنوان اولین گروه جهادی بومی استان سیستان و بلوچستان، از تابستان ۱۳۸۸ فعالیت خود را آغاز نموده و اکنون با گذشت حدود پنج سال از شروع به کار، جوانان زیادی در استان آرزوی ملحق شدن به این گروه و خدمت به مردم مظلوم استان را دارند.

ارسال نظر

اخبار استان
آرشیو
اخبار کشور
آرشیو