کد خبر: 3

تاریخ خبر:

" لکه" جشنواره عمار سیستان و بلوچستان بر دامن فتنه گران استان

به گزارش زاهدان نیوز، از متن مراسم اختتامیه جشنواره عمار که بگذریم، حاشیه آن هم حرف های زیادی را با زبان بی زبانی مطرح کرد. به خصوص سلیقه ستودنی دست اندرکاران مراسم برای پخش فیلم کوتاه" لکه" ، در پایان مراسم. این فیلم سوژه اصلی خود را مسئولانی قرار داده بود که در سال ۸۸ تمام تلاش شان را برای سرنگونی نظام به کار بستند اما با آمدن دولت اعتدال! دوباره برای گرفتن پست دندان تیز کرده و حتی جایگاه های مهمی را هم گرفتند.

این فیلم نهیبی آشکار بود به برخی فتنه انگیزان نان به نرخ روز خور استان. کسانی که در ایام فتنه ۸۸ به صراحت از فتنه گران حمایت می کردند و با دانشجونماهای شورشی دانشگاه سیستان و بلوچستان جلسه برگزار می کردند و تلویحا نظام را نامشروع جلوه می دادند اما حالا دایه مهربان تر از مادر شده اند و قصد دارند شعار" ما شیفتگان خدمتیم نه تشنگان قدرت" را معنا کنند!

این فیلم که در عرض سی وهشت دقیقه رمزگشایی هنرمندانه ای از نیات این جریان فتنه گر خزنده انجام داده، بسیار مطلوب است که در مقیاسی وسیع تر و برای عموم مردم پخش شود. از آن جایی که ریاست صدا و سیمای استان حمایت مناسبی از این جشنواره به عمل آورده جا دارد امکان پخش این فیلم پرمغز را در شبکه استانی هامون فراهم کند و پشتیبانی عملی خود را از این جشنواره برای همه مسجل کند.

ارسال نظر

اخبار استان
آرشیو
اخبار کشور
آرشیو