کد خبر: 4

تاریخ خبر:

سیمرغ ها کمتر آتش می گیرند!

به گزارش زاهدان نیوز ، جشنواره عمار که مدت چهار سال است با نظم مثال زدنی و انگیزه بالای دست اندرکاران آن در کشور آغاز به کار کرده حقیقتا در حال تبدیل شدن به یک مجموعه هم تراز گفتمان انقلاب اسلامی است. به گونه ای که در دوران برگزاری چهارمین دوره آن در تهران، دوست و دشمن به اثرگذاری و رشد تصاعدی آن اقرار کردند.

این جشنواره نه تنها پس از ایام فتنه توانست خوراک مناسب سمعی و بصری برای مخاطب تشنه مفاهیم انقلاب اسلامی تهیه کند بلکه با یک چشم انداز دقیق در حال انسجام بخشی به فعالان عرصه هنر، سینما و تصویر و ایجاد انگیزه برای علاقه مندان به این حوزه مهم است.

اگر تا پیش از این، نسل سوم و چهارم انقلاب با مشاهده آثار تلویزیونی و سینمایی کشور دلتنگ مفاهیم ناب گفتمان اسلام ناب می شدند و انگشت حسرت می گزیدند اما هم اکنون جشنواره عمار دارد معادلات را تغییر می دهد و غبار مظلومیت را از هنر متعهد می زداید.

جشنواره عمار در پرتو اکران تولیدات جوانان انقلابی و متعهد کشور به همه هنرمندان روشنفکرمآب نشان داد که می شود نان انقلاب را خورد و نمکدان انقلاب را نشکست. هنرمندان عماری مثل کارگردان های معروف سینما و تلویزیون در انعکاس مفاهیم اصیل انقلاب اسلامی خساست به خرج نمی دهند و از دریچه دوربین شان از خوبی ها و زیبایی های هنر متعهد می گگویند.

به طور اختصار می توان گفت کمترین خدمتی که این جشنواره به مردم معتقد و هنردوست ایرانی مبذول داشت این بود که دیگر هیچ نگرانی ای بابت این وجود ندارد که در مراسم اهدای جوایز آن، دیگر یک چهره کاملا غرب آلود و صد قلم بزک کرده سیمرغی از سیمرغ های بلورین هنر انقلابی به آتش نمی کشد.

ارسال نظر

اخبار استان
آرشیو
اخبار کشور
آرشیو