کد خبر: 4683

تاریخ خبر:

رئیس زندان سراوان گفت: کانون فرهنگی و هنری مسجد امام محمدباقر(ع)زندان سراوان در لیست کانون‌های فرهنگی و هنری کشور ثبت شد.

کانون فرهنگی مساجد

به گزارش زاهدان‌نیوز به نقل ازتسنیم، کانون فرهنگی و هنری مسجد امام محمدباقر(ع)زندان سراوان در لیست کانونهای فرهنگی و هنری کشور ثبت شد.

رئیس زندان سراوان گفت: با پیگیری به عمل آمده وهمکاری اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان کانون فرهنگی و هنری مسجدامام محمدباقر(ع) اداره زندان سراوان در لیست کانونهای فرهنگی و هنری کشور به ثبت رسید.

کریم کشته افزود: فعالیت دینی و فرهنگی در زندان بر روی افراد بسیار تأثیرگذار بوده و امید است که با ثبت کانون‌ فرهنگی و هنری مسجد این روند بیش  از گذشته، افزایش یابد.

وی  تصریح کرد:  به برنامه ریزی در جهت ارتقای سطح آگاهی‌های اجتماعی و فرهنگی جوانان مددجو می پردازیم و از این جهت کمال خشنودی را داریم که در کنار آنها سعی کردیم فعالیت‌های فرهنگی را ارتقاء دهیم و البته این همکاری هنوز هم نیاز به تقویت دارد و باید بیشتر در جهت هماهنگی و تقویت از دو طرف تلاش شود.

کریم‌کشته فعالیت‌های دینی و فرهنگی  را نیاز امروز جامعه بیان کرد و گفت: در جامعه امروزی که از جهات مختلف سعی در سست کردن عقاید و  در ایجاد باورهای خرافی و غیره هست، با برنامه ریزی و انجام فعالیت های فرهنگی، دینی و قرآنی می توان سدی در برابر نفوذ این هجمه به وجود آورد.

 

ارسال نظر

اخبار استان
آرشیو
اخبار کشور
آرشیو