کد خبر: 4737

تاریخ خبر:

با حضور مسؤولان کشوری کنگره سراسری شعر سیمای اهل بیت(ع) در شهرستان سرباز برگزار شد.

خبرگزاری فارس: کنگره سراسری شعر سیمای اهل بیت(ع) در سرباز برگزار شد

به گزارش زاهدان‌نیوز به نقل از فارس از زاهدان به نقل از روابط عمومی اداره‌کل تبلیغات اسلامی سیستان و بلوچستان، کنگره سراسری شعر سیمای اهل بیت(ع) در ادبیات بلوچستان با همکاری اداره‎کل تبلیغات اسلامی سیستان و بلوچستان و دانشگاه پیام‌نور این استان و با حضور شاعران بومی و شاعران برجسته کشوری در شهرستان سرباز برگزار شد.

مدیرکل ادیان و مذاهب سازمان تبلیغات اسلامی در این مراسم اظهار کرد: خداوند محبت و ارادات و تبعیت و پیروی  اهل بیت پیامبر اکرم (ص) را مایه هدایت و رستگاری دانسته است.

 

حجت‌الاسلام احمد حاتمیان گفت: امت اسلامی و پیروان همه مذاهب اسلامی محبت اهل بیت(ع) را واجب می‌دانند، بنابراین اهل بیت پیامبر(ص) از نقاط مشترک همه مذاهب و منشأ وحدت و همگرایی مسلمانان است.

 

وی اظهار داشت: کنگره سیمای شعر اهل بیت(ع) در ادبیات بلوچستان، اقدامی در راستای معرفی فضایل اهل بیت(ع) و رشد و شکوفایی استعدادهای جوان و جهت دادن ذوق هنری و ادبی به تبیین و ترویج معارف اهل بیت(ع) است.

 

مدیرکل ادیان و مذاهب سازمان تبلیغات اسلامی گفت: جا دارد از تمامی کسانی که در برگزاری این کنگره تلاش کردند مخصوصا اداره‌کل تبلیغات اسلامی سیستان وبلوچستان ودانشگاه پیام نور استان و تمامی عوامل اجرایی در شهرستان سرباز تشکر و قدردانی ویژه به عمل آوریم.

ارسال نظر

اخبار استان
آرشیو
اخبار کشور
آرشیو