کد خبر: 4744

تاریخ خبر:

مراسم تجلیل از فعالان فرهنگی زابل در سالن الغدیر مصلی المهدی (عج)برگزارشد.

 به گزارش زاهدان‌نیوز به نقل از مهر  به نقل ازواحدرسانه دفترامام جمعه زابل، حجت الاسلام علی اکبر کیخا در مراسم تجلیل از فعالین فرهنگی شهرستان زابل در سالن الغدیر مصلی المهدی (عج) اظهار کرد: کار فرهنگی بسیار پیچیده و عمیق است و ما کارهای عقب مانده زیاد در این مقوله داریم .

وی افزود: دشمن در جبهه جنگ فرهنگی خیلی عمیق و قوی ورود کرده و به این نتیجه رسیده اند که ایران اسلامی را بعنوان محور مقاومت با هر وسیله و نیرنگی از بین ببرند .

حجت الاسلام کیخا عنوان کـرد: دشمن می داند که در مقوله جنگ سخت نمی تواند حریف ایران اسلامی شود و تمام برنامه های خود را در  زمینه جنگ نرم پی ریزی و برنامه ریزی کرده و اثرات این جنگ هم در جامعه مشاهده می شود.

وی تاکید کـرد: بحث نفوذ که مقام معظم رهبری مطرح می کنند بسیار حائز اهمیت بوده و طبق اسناد معتبر دشمن در تمامی مقوله های اقتصادی، سیاسی، اجتماعی، فرهنگی و... می خواهد نفوذ کند .

امام جمعه زابل خاطرنشان کرد: برگزاری مجالس شادی مختلط همراه با موسیقی در شهرستان زابل زنگ خطری برای همه ماست که بسیار هوشیار و آگاه باشیم .

وی اتحاد بین فعالین فرهنگی را یکی از عوامل اجرایی برنامه های فرهنگی دانست و افزود: باید اختلافات تضاد فکری بین هم را کنار بگذاریم و از تنوع فکری که باعث پویایی فرهنگی می شود جهت هر چه بهتر اجرایی شدن برنامه ها استفاده کرد .

حجت الاسلام کیخا تاکید کرد: فعالین فرهنگی از جزیره کاری اجتناب کنند و رمز فعالیت فرهنگی را مقام معظم رهبری در نماز جمعه بعنوان قرارگاه فرهنگی اشاره کردند

ارسال نظر

اخبار استان
آرشیو
اخبار کشور
آرشیو