کد خبر: 5464

تاریخ خبر:

حامد شاکرنژاد، قاری و حافظ برجسته بین‌المللی به زابل می‌آید

این مراسم در روز پنج‌شنبه 21 مردادماه، ساعت 10:30 صبح در مسجد آیت‌الله شریفی واقع در خیابان آیت‌الله طالقانی برگزار می‌شود.

به گزارش زاهدان‌نیوز، حامد شاکرنژاد قاری و حافظ برجسته بین‌المللی و ملقب به فخرالقرّاء جهان اسلام در قالب کاروان قرآنی شمیم وحی به شهرستان زابل می‌آید.

این مراسم در روز پنج‌شنبه 21 مردادماه، ساعت 10:30 صبح در مسجد آیت‌الله شریفی واقع در خیابان آیت‌الله طالقانی برگزار می‌شود.

در این مراسم که به همت فعالان فرهنگی منطقه سیستان و حمایت صداوسیما و سازمان تبلیغات سیستان و بلوچستان برگزار می‌شود، حضور برای عموم مردم آزاد است.

در ادامه یکی از خاطرات زیبایی را که در جریان تلاوت وی رخ داد نقل می‌کنیم:

«روزی حامد شاکرنژاد در مشهد تلاوت داشت. عده‌ای از مسیحیان هم بودند. پس از تلاوت قرآن، یک خانم مسیحی آمد و گفت: «این طلاهای من است، اینها را می‌خواهم به شما هدیه کنم!» ولی وی از او قبول نکرد. او اصرار کرد. شاکرنژاد گفت: «نه!» زن گفت: اگر قبول نکنید ناراحت می‌شوم! شاکرنژاد گفت: «من چیز دیگری از شما می‌خواهم.» گفت: «خوشحال می‌شوم که شما چیزی از من بخواهید.» شاکرنژاد پاسخ داد: «شما درمورد دین اسلام و مذهب شیعه تحقیق کنید و اگر آنها را مطابق حق یافتید به سوی حق حرکت کنید. آن زن گفت: باشد. پس از یک سال، شاکرنژاد متوجه شد که او مسلمان شده است.»

photo_2016-08-13_10-39-51

ارسال نظر

اخبار استان
آرشیو
اخبار کشور
آرشیو