کد خبر: 5891

تاریخ خبر:

واحد هنرهای تجسمی حوزه هنری انقلاب اسلامی سیستان و بلوچستان کارگاه دو روزه نقاشی خط را برای عموم علاقه مندان برگزار می نماید.

به گزارش  زاهدان‌نیوز به نقل از روابط عمومی حوزه هنری انقلاب اسلامی  استان سیستان و بلوچستان کارگاه نقاشی خط استاد محمد سعید نقاشیان در روزهای 28 و 29 بهمن ماه در زاهدان برگزار می گردد.

این کارگاه که توسط واحد هنرهای تجسمی حوزه هنری برگزار گردیده در روز 28 بهمن از ساعت 8.5 صبح تا ساعت 12 و 15  تا 20 و روز 29 بهمن ماه از ساعت 8.5 تا 12 برگزار خواهد شد.

استاد محمد سعید نقاشیان از اساتید برجسته گرافیک و خوشنویسی کشور می باشد که علاوه بر نگارش چندین کتاب، داوری جشنواره های داخلی، تدریس در دانشگاه های مختلف کشور، در سوابق خود برگزاری نمایشگاه و ورک شاپ در کشورهای بلاروس، ایتالیا، لبنان، پاکستان، ترکیه، آذربایجان و ... را نیز دارد.

نقاشی خط شیوه‌ای است در نقاشی مدرن و خوشنویسی معاصر ایرانی که به تدریج در دهه سی و چهل خورشیدی توسط برخی از خوشنویسان و نقاشان ایرانی شکل گرفت.

علاقه مندان می توانند جهت ثبت نام در این کارگاه به واحد هنرهای تجسمی حوزه هنری انقلاب اسلامی استان مراجعه یا با شماره تلفن 33218901 تماس حاصل نمایند.

منبع:ارت زاهدان

 

ارسال نظر

اخبار استان
آرشیو
اخبار کشور
آرشیو