کد خبر: 860

تاریخ خبر:

هدف این مجموعه فرهنگی، شناساندن شهدای سیستان و بلوچستان به مردم استان و کشور و برداشتن پرده ای ازمظلومیت شهدای دفاع مقدس و ترور استان است.

به گزارش زاهدان‌نیوز به نقل از زاهدان‌پرس، پایگاه فرهنگی و اطلاع رسانی اصحاب الشهدا با رویکرد ترویج فرهنگ ناب اسلامی با تمرکز ویژه برحوزه ی ایثار و شهادت فعالیت خود را آغاز نمود.
حامد سالاری مدیر این پایگاه اظهار داشت :هدف کادر این مجموعه فرهنگی فضای مجازی شناساندن شهدای سیستان و بلوچستان به مردم استان و کشور و برداشتن پرده ای ازمظلومیت شهدای دفاع مقدس و ترور استان است.
وی با ابراز گلایه نسبت به بی توجهی افکار عمومی نسبت به مقوله ایثار و شهادت،تلاش خود را تغییر ذائقه مخاطب در فضای مجازی و ایجاد گرایش نسبت به آموزه های اصیل انقلاب اسلامی عنوان کرد.
این فعال فرهنگی از کلیه خانواده های شهدا،جانبازان ، آزادگان و بازماندگان عزیز دفاع مقدس وهمچنین از کلیه ارگان ها ، هیئت های مذهبی ،پایگاه های بسیج و در کل تمام عزیزان و سازمان هایی که در راه اشاعه فرهنگ ایثار و شهادت قدمی بر میدارند درخواست کرد که اولا شهدای سازمان و اطراف خود را به ما معرفی کرده و ثانیا  هرگونه تولیدات مکتوب و چندرسانه ای به همراه خاطرات و اسناد خود ، تصاویر و یادداشت از مراسماتی که برای گرامیداشت این عزیزان برگزار میکنند  را برای انتشار در اختیار این پایگاه قرار دهند تا با عمق بخشیدن به چنین رسانه هایی، فرهنگ دفاع مقدس نیز بالتبع مسیر تعالی را بپیماید.
آدرس پایگاه فرهنگی و اطلاع رسانی " اصحاب الشهدا " 

www.tasooki.ir

ارسال نظر

اخبار استان
آرشیو
اخبار کشور
آرشیو