کد خبر: 4266

تاریخ خبر:

رئیس هیأت مدیره موسسه خیریه مهر گیتی از انجام رایگان عمل جراحی ناهنجاری های مادرزادی فک و صورت ویژه دانش آموزان سیستان و بلوچستان خبر داد.

به گزارش زاهدان‌نیوز به نقل از  ایرنا، رضا اسماعیلی روز چهارشنبه افزود:در این عمل جراحی رایگان ناهنجاری های مادرزادی شکاف لب و کام دانش اموزان استان سیستان و بلوچستان انجام می شود.

وی گفت: این طرح از سوی موسسه خیریه مهر گیتی ویژه دانش آموزانی این استان که دارای ناهنجاری های مادرزادی فک و لب هستند انجام می شود.

اسماعیلی تاکید کرد: خانواده هایی که فرزندان آنها دچار این نوع عارضه هستند، می توانند با مراجعه به تمامی مدارس استان سیستان و بلوچستان و یا با حضور در اردوگاه فاطمه الزهرا (س) در شهر زاهدان نسبت به ثبت نام و دریافت وقت معاینه اقدام کنند.

رئیس هیأت مدیره موسسه خیریه مهر گیتی خاطر نشان کرد: تیم فوق تخصصی جراحی پلاستیک و زیبایی به سرپرستی دکتر کلانتر هرمزی مسئولیت این عمل های جراحی را برعهده دارند.

اسماعیلی تاکید کرد: این تیم فوق تخصصی از روز 18 تا 23 بهمن ماه با حضور در بیمارستان علی ابن ابیطالب (ع) زاهدان عمل های جراحی را انجام خواهند داد.

وی همچنین یادآور شد: افراد خیری که قصد دارند در این کار خداپسندانه مشارکت داشته باشند،می توانند کمکهای نقدی خود رابه شماره حساب2-28282000-810-815نزد بانک سامان شعبه ایران زمین به نام مؤسسه خیریه مهر گیتی واریز نمایند.

موسسه خیریه مهر گیتی از سال 90 بطور رسمی فعالیت خود را آغاز و تا کنون طرح های بسیاری از جمله طرح اهدا کتاب، حمایت مالی و تحصیلی از دانش آموزان و طرح اهداء رایانه را در مناطق محروم کشور اجرا کرده است.

ارسال نظر

اخبار استان
آرشیو
اخبار کشور
آرشیو