درباره ما


پایگاه خبری تحلیلی زاهدان نیوز، مدافع اصول انقلاب؛ نه یک کلمه کم نه یک کلمه زیاد

 

پایگاه خبری تحلیلی«زاهدان‌نیوز» با هدف اطلاع‌رسانی صادقانه و اخلاق‌محور و ارائه تحلیل‌های دقیق و صحیح پیرامون جریانات مختلف فرهنگی، سیاسی، اجتماعی، امنیتی، اقتصادی در منطقه جنوب شرق کشور در تاریخ 13 آبان‌ماه 1388 و همزمان با روز استکبارستیزی راه‌اندازی و شروع به کار کرد.

مظلومیت ویژه منطقه جنوب شرق کشور و بالاخص استان سیستان و بلوچستان در حوزه‌های مختلف و حضور اشغالگرانه آمریکا و انگلیس در نزدیکی مرزهای شرقی کشور و سناریوهای آنها برای به چالش کشیدن مؤلفه های قدرت نرم نظام اسلامی در منطقه موجب شد تاجمعی از فعالان حوزه اندیشه و رسانه‌ در استان سیستان و بلوچستان با تشکیل اتاق فکر رسانه‌ای و با رویکردی آفندی، به مواضع جنگ روانی دشمن هجوم برده و در وهله بعدی با دفاعی هوشمندانه در مقابل سناریوهای دشمنان غدار نظام ایستادگی کنند.

همین انگیزه‌های منطقه‌ای به اضافه التزام عملی اعضا برای تحقق رهنمودهای ولی ­امر مسلمین حضرت امام خامنه‌ای (مدظله)، افراد صاحب دغدغه در حوزه رسانه را بر آن داشت تا «زاهدان‌نیوز» را به عنوان یکی از پایگاه‌های خبری تحلیلی منطقه جنوب شرق کشور راه‌اندازی کنند.

این پایگاه اطلاع‌رسانی از بدو تاسیس خود تلاش داشته با حفظ اخلاق و امانت‌داری در انتشار اخبار خود، جریان رسانه‌ای سالم را همراهی و تقویت کند. تا کنون نیز مخاطبان زیادی از نقاط مختلف جهان نسبت به این رسانه اقبال نشان داده‌اند تا جایی که هر روز تعداد کثیری از خارج و داخل کشور از این پایگاه بازدید می‌کنند.

نگاه جامع دست اندرکاران این سایت به مقوله وحدت، به دور از تلقی ابزاری و مقطعی باعث اعتماد و همکاری برادران اهل سنت داخل و خارج از کشور با این پایگاه شده است.

اقبال ویژه مسئولان به این رسانه و جایگاه ویژه آن در سطح ادارات مهم استان باعث شده تا میزان اثرگذاری آن در سطوح مدیریتی نیز قابل قبول و منشأ خیر برای خدمت‌رسانی باشد و این افتخار را داشته باشد که به عنوان پلی مناسب میان خواسته‌های مردم و عملکرد مسئولان مورد قبول هر دو گروه باشد.

همه علاقه‌مندان و صاحبان دغدغه درباره موضوعات مختلف کشور، منطقه و دنیا، می‌توانند اخبار، دیدگاه‌ها و تحلیل‌های خود را از درگاه رایانامه ذیل برای مدیریت پایگاه خبری تحلیلی«زاهدان‌نیوز» ارسال کنند. بدون شک ارتباط دوسویه رسانه با مخاطب هم به بارور شدن رسانه و هم به توسعه جریان اطلاع‌رسانی صحیح و مردمی کمک خواهد نمود.


info@zahedannews.com